09.05.2012
Cześć.
To teraz ja.
Na wstępie, na imię mam Sandra, 19 lat, woj. Opolskie ; >
Od dziecka fascynacja motoryzacją.Sama jeżdżę.
Fotograf amator i grafik w domowym zaciszu ; ) (manga na kartce i w ps ;D)
Uwielbiam komixy Marvela i filmy na ich podstawie.
Nie wiem co mogę więcej napisać, w razie "W" pytać ; )
Na wstępie, na imię mam Sandra, 19 lat, woj. Opolskie ; >
Od dziecka fascynacja motoryzacją.Sama jeżdżę.
Fotograf amator i grafik w domowym zaciszu ; ) (manga na kartce i w ps ;D)
Uwielbiam komixy Marvela i filmy na ich podstawie.
Nie wiem co mogę więcej napisać, w razie "W" pytać ; )
Lubisz to?