Czesc serduszkaa ;**** - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

Jestem tu nowa ale mam nadzieje,że się wkomponuje ;3
Właśnie rzucił mnie chłopak...Dlatego jestem samotnym serduszkiem hihi Trochę popłakałam ale nie ma co się załamywać prawda :>
W ogóle trafiłam na świetnego chłopaka i on śpiewa jest piosenkarzem :D  Fluent się nazywa heh:***
Piszę z nim teraz^^ Nowy jego kawałek jest boski :*******


Także mnie się poszczęściło nie wiem czy będzie z tego coś więcej ale boski jest nie ?:D

Ide sobie jakieś ciacho zjeść mmm:**** Do usłyszenia kochani i kochane :****

Lubisz to?
konto usunięte
Doris jestem
31 August 2012
konto usunięte
siemka
31 August 2012