30.08.2012
Czesc serduszkaa ;****
Jestem tu nowa ale mam nadzieje,że się wkomponuje ;3
Właśnie rzucił mnie chłopak...Dlatego jestem samotnym serduszkiem hihi Trochę popłakałam ale nie ma co się załamywać prawda :>
W ogóle trafiłam na świetnego chłopaka i on śpiewa jest piosenkarzem :D Fluent się nazywa heh:***
Piszę z nim teraz^^
Nowy jego kawałek jest boski :*******
Także mnie się poszczęściło nie wiem czy będzie z tego coś więcej ale boski jest nie ?:D
Ide sobie jakieś ciacho zjeść mmm:**** Do usłyszenia kochani i kochane :****
Właśnie rzucił mnie chłopak...Dlatego jestem samotnym serduszkiem hihi Trochę popłakałam ale nie ma co się załamywać prawda :>
W ogóle trafiłam na świetnego chłopaka i on śpiewa jest piosenkarzem :D Fluent się nazywa heh:***
Piszę z nim teraz^^
Nowy jego kawałek jest boski :******* Także mnie się poszczęściło nie wiem czy będzie z tego coś więcej ale boski jest nie ?:D
Ide sobie jakieś ciacho zjeść mmm:**** Do usłyszenia kochani i kochane :****
Lubisz to?