Czesc wszystkim - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

24.07.2012

Czesc wszystkim

Przepraszam, ze tak dlugo sie nie odzywalam, ale nie mialam za bardzo jak po troszke sie spieklam na sloneczku i nie moglam nawet sie polozyc, ani siedziec po posladki tez spieklam;p Wiec ciezko bylo  by mi pisac do was;)

 

 

Co tam kochani u was slychac ?;d;*

Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Februarie 2014
konto usunięte
http://www.fotka.pl/grupa/873775/Protest_Fotkatv/ Protest przeciw nowej fotce.tv dołącz do nas
25 Iulie 2012
konto usunięte
no hejd83dde03 tez wspolczuje
24 Iulie 2012