27.07.2012
:D:D:D
hej :*
Z racji tego ze jestem nowa to napisze pare slow o sobie xDNa imie mam Ania mam 20 lat i mieszkam w Zakopanem xD
Na codzien pracuje a po pracy spedzam czas ze znajomymi xD Zazwyczaj imprezujemy lub robimy wypadziki na miasto ktore przesiakaja energia i zartem xD
Chlopaka nie mam z czego sie bardzo ciesze bo mysle ze nie jest mi narazie potrzebny a moze nie znalazl sie nikt odpowiedni kto by zajal tak wazne miejsce w moim zyciu xD Czekam na ta prawdziwa milosc :D nie ciesza mnie przelotne romanse :D
Uwielbiam tanczyc !
Chodzic po gorach :D
Jezdzic na rowerze :D
Grac w siatkowke :D
Pływac :D
Smiac sie :D
Czytac ksiazki :P
Imprezowac :)
Sluchac muzyki :))
SPPPAACCC xD
Ogladac filmy xD
i duzoo innychh xD !
POzdrawiam wszystkich Klanowiczow xD !! :D
Lubisz to?
