DamCiRoozkosz - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

20.08.2012

DamCiRoozkosz

W Twoje oczy zamglone dyskretnie spoglądam
Chciałbym Ci powiedzieć jak wiele dla mnie znaczysz, lecz to tylko w wyobraźni zachody słońca z Tobą oglądam .

Jestem zrozpaczony ,bo wiem ze nigdy się nie zobaczymy
bardzo chciałbym Cie pocałować
a dlaczego do spotkania nie dojdzie tak naprawdę nie znam przyczyny.

Dla mnie jesteś piękna , nawet na odległość
Twoje usta jak malina
lecz ja nie mogę zmienić zdarzeń ,bo niezmienna ich biegłość..

i choć Cie nie widzę z bliskiej odległości
zawsze muzą mi będziesz
to ze nie mogę Cie dotknąć to bardzo mnie złości .

Lecz taki mój los już nieszczęśliwy i głuchy
wiec będę samotny już zawsze
i tylko z Twoim zdjęciem przytulę się do poduchy .

Poszlocham cicho ,chociaż facetem jestem na tej ziemi i niebie
lecz twardy już nigdy nie będę
wiesz czemu? bo poznałem Ciebie!


Nigdy razem nie będziemy
to co czuje,to miłość platoniczna
ale ja cierpię teraz godziwie, i mówię to bez ściemy .

Lecz jedno Ci obiecuje ma gwiazdo
jak kiedyś Cie zobaczę uśmiechnę się ciepło
chociaż wiem ze to nie z Tobą zbuduje rodzinne gniazdo...

Czasem widzę zdjęcia, Ty u jego boku,
Żałuje ze to nie ja zamiast niego
Lecz mowie : operacja zapominania o Tobie wciąż jest w toku.

Już nie wiem nic, pogubiłem się prawie
Jak to z nami było
Czy spotkaliśmy się we śnie czy może na jawie?

Lecz jedno jest pewne , czy mi się to śniło czy tez tak się stało ,
ze jak Cie zobaczyłem
Az tchu mi zabrakło
I dziwnie zaniemówiłem.

Lecz teraz to wszystko nie ma znaczenia,
Wspomnienia wezmę ze sobą i będę wiecznie pamiętał
Chociaż Ciebie przy mnie może wcale nie było bo myślami byłaś przy innym i teraz już tez nie ma ?


Może chodzi tu o brak romantyzmu,ale przecież miałem go aż zbyt
Nie wiem wiec czemu Ty wolisz jego?
Może chodzi o mój mały spryt

Wiesz chyba mam dość tych podchodów, gierek i głupich ściem
Ludzie doradzają
Ale to ja najlepiej w tej sprawie wiem

Chce w końcu miłości ,by wspomnienia o Tobie zabiła
Bym mógł być z kimś szczęśliwy

Chce Ci tylko powiedzieć,
Chociaż wiem ze nie słyszysz
Myślę o Tobie zawsze
I w hałasie i w ciszy .
...ale Cierpieć już dłużej
nie mogę,nie umiem,nie chcę
bez spotkań nawet miłość życia
jest cierpieniem - Wybacz kochana
ale dłużej tak być już nie może...



Lubisz to?