20.08.2012
DamCiRoozkosz
W Twoje oczy zamglone dyskretnie spoglądam
Chciałbym Ci powiedzieć jak wiele dla mnie znaczysz, lecz to tylko w wyobraźni zachody słońca z Tobą oglądam .
Jestem zrozpaczony ,bo wiem ze nigdy się nie zobaczymy
bardzo chciałbym Cie pocałować
a dlaczego do spotkania nie dojdzie tak naprawdę nie znam przyczyny.
Dla mnie jesteś piękna , nawet na odległość
Twoje usta jak malina
lecz ja nie mogę zmienić zdarzeń ,bo niezmienna ich biegłość..
i choć Cie nie widzę z bliskiej odległości
zawsze muzą mi będziesz
to ze nie mogę Cie dotknąć to bardzo mnie złości .
Lecz taki mój los już nieszczęśliwy i głuchy
wiec będę samotny już zawsze
i tylko z Twoim zdjęciem przytulę się do poduchy .
Poszlocham cicho ,chociaż facetem jestem na tej ziemi i niebie
lecz twardy już nigdy nie będę
wiesz czemu? bo poznałem Ciebie!
Nigdy razem nie będziemy
to co czuje,to miłość platoniczna
ale ja cierpię teraz godziwie, i mówię to bez ściemy .
Lecz jedno Ci obiecuje ma gwiazdo
jak kiedyś Cie zobaczę uśmiechnę się ciepło
chociaż wiem ze to nie z Tobą zbuduje rodzinne gniazdo...
Czasem widzę zdjęcia, Ty u jego boku,
Żałuje ze to nie ja zamiast niego
Lecz mowie : operacja zapominania o Tobie wciąż jest w toku.
Już nie wiem nic, pogubiłem się prawie
Jak to z nami było
Czy spotkaliśmy się we śnie czy może na jawie?
Lecz jedno jest pewne , czy mi się to śniło czy tez tak się stało ,
ze jak Cie zobaczyłem
Az tchu mi zabrakło
I dziwnie zaniemówiłem.
Lecz teraz to wszystko nie ma znaczenia,
Wspomnienia wezmę ze sobą i będę wiecznie pamiętał
Chociaż Ciebie przy mnie może wcale nie było bo myślami byłaś przy innym i teraz już tez nie ma ?
Może chodzi tu o brak romantyzmu,ale przecież miałem go aż zbyt
Nie wiem wiec czemu Ty wolisz jego?
Może chodzi o mój mały spryt
Wiesz chyba mam dość tych podchodów, gierek i głupich ściem
Ludzie doradzają
Ale to ja najlepiej w tej sprawie wiem
Chce w końcu miłości ,by wspomnienia o Tobie zabiła
Bym mógł być z kimś szczęśliwy
Chce Ci tylko powiedzieć,
Chociaż wiem ze nie słyszysz
Myślę o Tobie zawsze
I w hałasie i w ciszy .
...ale Cierpieć już dłużej
nie mogę,nie umiem,nie chcę
bez spotkań nawet miłość życia
jest cierpieniem - Wybacz kochana
ale dłużej tak być już nie może...
Chciałbym Ci powiedzieć jak wiele dla mnie znaczysz, lecz to tylko w wyobraźni zachody słońca z Tobą oglądam .
Jestem zrozpaczony ,bo wiem ze nigdy się nie zobaczymy
bardzo chciałbym Cie pocałować
a dlaczego do spotkania nie dojdzie tak naprawdę nie znam przyczyny.
Dla mnie jesteś piękna , nawet na odległość
Twoje usta jak malina
lecz ja nie mogę zmienić zdarzeń ,bo niezmienna ich biegłość..
i choć Cie nie widzę z bliskiej odległości
zawsze muzą mi będziesz
to ze nie mogę Cie dotknąć to bardzo mnie złości .
Lecz taki mój los już nieszczęśliwy i głuchy
wiec będę samotny już zawsze
i tylko z Twoim zdjęciem przytulę się do poduchy .
Poszlocham cicho ,chociaż facetem jestem na tej ziemi i niebie
lecz twardy już nigdy nie będę
wiesz czemu? bo poznałem Ciebie!
Nigdy razem nie będziemy
to co czuje,to miłość platoniczna
ale ja cierpię teraz godziwie, i mówię to bez ściemy .
Lecz jedno Ci obiecuje ma gwiazdo
jak kiedyś Cie zobaczę uśmiechnę się ciepło
chociaż wiem ze to nie z Tobą zbuduje rodzinne gniazdo...
Czasem widzę zdjęcia, Ty u jego boku,
Żałuje ze to nie ja zamiast niego
Lecz mowie : operacja zapominania o Tobie wciąż jest w toku.
Już nie wiem nic, pogubiłem się prawie
Jak to z nami było
Czy spotkaliśmy się we śnie czy może na jawie?
Lecz jedno jest pewne , czy mi się to śniło czy tez tak się stało ,
ze jak Cie zobaczyłem
Az tchu mi zabrakło
I dziwnie zaniemówiłem.
Lecz teraz to wszystko nie ma znaczenia,
Wspomnienia wezmę ze sobą i będę wiecznie pamiętał
Chociaż Ciebie przy mnie może wcale nie było bo myślami byłaś przy innym i teraz już tez nie ma ?
Może chodzi tu o brak romantyzmu,ale przecież miałem go aż zbyt
Nie wiem wiec czemu Ty wolisz jego?
Może chodzi o mój mały spryt
Wiesz chyba mam dość tych podchodów, gierek i głupich ściem
Ludzie doradzają
Ale to ja najlepiej w tej sprawie wiem
Chce w końcu miłości ,by wspomnienia o Tobie zabiła
Bym mógł być z kimś szczęśliwy
Chce Ci tylko powiedzieć,
Chociaż wiem ze nie słyszysz
Myślę o Tobie zawsze
I w hałasie i w ciszy .
...ale Cierpieć już dłużej
nie mogę,nie umiem,nie chcę
bez spotkań nawet miłość życia
jest cierpieniem - Wybacz kochana
ale dłużej tak być już nie może...

Lubisz to?