31.08.2012
Darek
U mnie jak zawsze szara codzienność, żyje z nadzieją że gdzieś tam jest ta jedyna i kiedyś ją spotkam, chociaż chwilami już nie wyrabiam zadając sobie pytanie dlaczego jestem sam
Lubisz to?