Dzieci o miłości.. - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

Dzieci - czym jest miłość?


 

 

 

Oto jak grupa dzieci w wieku 4-8 lat gdzieś w Anglii scharakteryzowała czym jest miłość:

Kiedymoja babcia dostała zapalenia stawów, nie mogła się już schylać żebysobie malować paznokcie u stóp, więc dziadek jej to robił nawet kiedysam był chory.
- Rebecca, lat 8

***

Kiedy ktoś cię kocha, to inaczej wymawia twoje imię - tak, że wiesz, że w jego ustach jest bezpieczne :)
-Billy, lat 4

***

Miłość jest wtedy, kiedy dziewczyna psika się perfumami a chłopiec nakłada wodę kolońską i wychodzą i się wąchają.
-Karl, lat 5

***

Miłość?To chyba wtedy jak się z kimś wychodzi na frytki i oddaje mu sięwiękoszość swoich i się wcale nie chce żeby też ci swoje oddał.
- Chrissy, lat 6

***

Z miłości można się uśmiechnąć nawet jak się jest bardzo zmęczonym.
- Terri, lat 4

***

Miłość to wtedy, jak mamusia robi dla tatusia kawę
- Noelle, lat 7

***

Miłość to wtedy jak mamusia daje tatusiowi najlepszy kawałek kurczaka.
- Elaine, lat 5

***

Miłość jest wtedy, kiedy siedzisz z kimś komu jest smutno i pomagasz mu płakać i wcale nie masz ochoty wyjść się pobawić.
- Leo, lat 5

Lubisz to?
konto usunięte
Miłość jest wtedy, kiedy siedzisz z kimś komu jest smutno i pomagasz mu płakać i wcale nie masz ochoty wyjść się pobawić. - Leo, lat 5
20 Decembrie 2008
konto usunięte
Kiedy ktoś cię kocha, to inaczej wymawia twoje imię - tak, że wiesz, że w jego ustach jest bezpieczne :)
17 Decembrie 2008
konto usunięte
hehe :D dobre te dzieci :D:D
11 Decembrie 2008