Dziekuje za Pomoc :** - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

 

 Hej Kochani :)
Dziekuje Wam wszystkim za pomoc z moim problemem 
Chyba Serio zaryzykuje Jak przyjade do polski powiem mu wszystko co do Niego czuje .. 
nie wiem jak zareaguje , moze odwzajemni moje uczucie a moze sie oddali .. 
Aly chyba sprobowac warto bo w koncu i tak przyjazn by sie skonczyła i bym sobie ''pluła w twarz'' 
ze nie zaryzykowałam miłosci .. :) Dziekuje jeszcze raz :***

                                           Buziakii :*

Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Februarie 2014
" Lepiej żałować że się coś zrobiło niż żałować czegoś , czego się nie zrobiło " ;)
17 Iulie 2012