10.07.2012
Dziekuje za Pomoc :**
Hej Kochani :)
Dziekuje Wam wszystkim za pomoc z moim problemem
Chyba Serio zaryzykuje Jak przyjade do polski powiem mu wszystko co do Niego czuje ..
nie wiem jak zareaguje , moze odwzajemni moje uczucie a moze sie oddali ..
Aly chyba sprobowac warto bo w koncu i tak przyjazn by sie skonczyła i bym sobie ''pluła w twarz''
ze nie zaryzykowałam miłosci .. :) Dziekuje jeszcze raz :***
Buziakii :*
Lubisz to?
