ENDRIU - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

30.09.2012

ENDRIU

SAMOTNOSC,TO NAJGORSZE,CO MOZE SPOTKAC CZLOWIEKA,NIC I NIKT NIE JEST W STANIE WYPELNIC TEJ PUSTKI! 
Lubisz to?
konto usunięte
O właśnie, zgadzam się z koleżanką poniżej
30 Septembrie 2012
konto usunięte
czasami lepiej jest żyć w samotności niż w chorym związku opartym na zdradach kłamstwie i braku zaufania .
30 Septembrie 2012