Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
Dołącz do grupy
Blogi
Opis
Fotki
Forum (61)
Ekipa (20373)
Podpisy (13317)
Grupa
Założona
21 Februarie 2007
przez
Zzuuzzaa1
Kategoria:
Fankluby
Tagi:
#
Samotne
#
serduszka
Aktywność grupy
pełna statystyka
Ostatnio na forum
Sex
Województwo/miasto - z jakiego jesteś?! Wpisujcie się!
Sex z osoba powyżej?
Mężczyźni do wzięcia...
Poszukujesz drugiej osoby ? Napisz tutaj :)
Ostatnio dodane fotki
więcej fotek
Ostatnie podpisy
usunięty
samotny cze-wa
usunięty
walentynki sa do hu... i jak zwykle te walentyki znowu sam
usunięty
sam na sam z samotnością ... taaa -.-
usunięty
sam na sam...
usunięty
Samotny.Piszcie do mnie:)zapraszam
usunięty
w zyciu mozna kochac tylko raz
usunięty
sama:( poznam samotnego:(
usunięty
MIłość to moe bajka! nie jesteśmy idelni każdy z nas jest inny. Bądźcie sobą to ważne! e tam po co jest te uczucie?
usunięty
oddam serce w dobre rece SAMOTNA:( milosc to bzdura istnieja istnieje w filmach i tanich lektorach :(
usunięty
Miłość istnieje ale tylko w filmach.
więcej podpisów
30.09.2012
ENDRIU
SAMOTNOSC,TO NAJGORSZE,CO MOZE SPOTKAC CZLOWIEKA,NIC I NIKT NIE JEST W STANIE WYPELNIC TEJ PUSTKI!
Lubisz to?
O właśnie, zgadzam się z koleżanką poniżej
30 Septembrie 2012
czasami lepiej jest żyć w samotności niż w chorym związku opartym na zdradach kłamstwie i braku zaufania .
30 Septembrie 2012