Fajny cytat :) - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

21.06.2012

Fajny cytat :)

To co było wczoraj , to przeszłość...

To co będzię jutro to tajemnica...

A to co dziś to dar losu...a dary są po to by się z nich cieszyć

 

Pozdrawiam

Lubisz to?
konto usunięte
Fajnie powiedziane ;>.!^^
25 Iunie 2012
konto usunięte
Dookladnie ! ;)
22 Iunie 2012
konto usunięte
Miłego :)
21 Iunie 2012