Film Wciąż Ją Kocham ^^ - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

 Witam wszystkich jestem tu nowy i wprost się zapytam was.
Warto obejrzeć film "Wciąż ją kocham " . Chciałbym poznać waszą opinie na temat tego filmu :) . Odrazu zastrzegam nie spojlerować mi ^^ 
Lubisz to?
hej ;D no polecam bo film naprawdę warto obejrzeć i to nie raz ;)
28 Iunie 2012
konto usunięte
warto. jeżeli lubisz tego rodzaju filmy i historie.
26 Iunie 2012
Witamy Cię :)
26 Iunie 2012