22.07.2012
Forum
mamy tyle tematów na forum a mało kto się tam udziela :|
na tyle osób w grupie....
Fajnie by było żeby tam częściej ktoś zaglądał i się udzielał ;)

...........
Zzuuzzaa1 - jestem za! :D
Lubisz to?
