Gość - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

16.12.2008

Gość

Puk!!! Puk!!!


Kto tam???


MIŁOŚĆ...


Wynoś się! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !


Dlaczego... ???


BO RANISZ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
Lubisz to?
Łatwiej zakochać się, nie kochając, niż odkochać, kiedy się kocha.
21 Decembrie 2008
konto usunięte
no dokładnie ;( eh... takie życie
17 Decembrie 2008
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
17 Decembrie 2008