Heej Wszystkim ! :) - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

10.07.2012

Heej Wszystkim ! :)

 Heej Wszyskim jestem tutaj nowa ale miło mi Was poznać :) ! Postaram się Dodawać częste wpisy :) A tak wg co tam u Was ciekawego jak mijają Wakacje ?? 

A tutaj znalazłam taki cycat mi się podba a Wam ?? 

Uczucie w przeciwieństwie do namiętności jest o wiele trwalsze, ponieważ bazuje na percepcji rzeczywistości zewnętrznej. Rodzi się w momencie, w którym jesteśmy w stanie zobaczyć drugą osobę taką, jaka jest, kiedy odkrywamy ją naprawdę. To wtedy miłość zastępuje stan zakochiwania!

Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Februarie 2014
konto usunięte
Ten cytat tez mi sie podoba
15 Iulie 2012
konto usunięte
a db db :D a u cb? Mi się podoba :d
12 Iulie 2012