Hej,Hej,Hej ;* - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

15.07.2012

Hej,Hej,Hej ;*

 Co tam u was słychać ?:d 
Jakie plany na wakacje xD 
Trzeba znaleźć sb partnerkę/ partnera 


Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Februarie 2014
konto usunięte
hej:)) Ja we Wrocławiu siedzę ale nie ma tu nikogo;( fajnego by poznać
15 Iulie 2012