30.09.2012
Hej Witam Samotników
Hej Witam Was mam na imię Wacek jestem sam chętnie poznał bym bardzo fajną dziewczynę najlepiej z dolnośląskiego :) interesuję się sportem ,muzyką ,lubie podróżować zwiedzać , fotogrfować :)
ek
Lubisz to?