Hej Witam Samotników - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

 Hej Witam Was mam na imię Wacek jestem sam chętnie poznał bym bardzo fajną dziewczynę najlepiej z dolnośląskiego :) interesuję się sportem ,muzyką ,lubie podróżować zwiedzać , fotogrfować :) ek 

Lubisz to?
konto usunięte
Witam ;)
30 Septembrie 2012