04.06.2012
Hej :)
Jestem juz 702 dni w grupie, a za bardzo sie tu nie udzielałam. Wiec poprawiam sie ;p Może zacznę od tego że jestem Paulina, mam 17 lat, lubię koszykowkę, lekkoatletykę, piłkę nożną, taniec i muzykę ; D Nie ma co sie rozpisywać. Jeśli ktoś chce wiedziec coś wiecej niech pisze na pw :)
Lubisz to?