Hej :) - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

04.06.2012

Hej :)

 Jestem juz 702 dni w grupie, a za bardzo sie tu nie udzielałam. Wiec poprawiam sie ;p Może zacznę od tego że jestem Paulina,  mam 17 lat, lubię koszykowkę, lekkoatletykę, piłkę nożną, taniec i muzykę  ; D Nie ma co sie rozpisywać. Jeśli ktoś chce wiedziec coś wiecej niech pisze na pw :) 
Lubisz to?
Siemka;)
4 Iunie 2012