21.06.2012
Hej kochani
Witajcie :)
Mam mały problem ... ;/
Dostałam zaproszenie na wesele ale jednak nie mam z kim iść :(
Może tutaj znajdzie się ktoś kto by mi potowarzyszył ???
Pozdrawiam cieplutko :*
Mam mały problem ... ;/
Dostałam zaproszenie na wesele ale jednak nie mam z kim iść :(
Może tutaj znajdzie się ktoś kto by mi potowarzyszył ???
Pozdrawiam cieplutko :*
Lubisz to?