Hej kochani - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

21.06.2012

Hej kochani

Witajcie :)

Mam mały problem ... ;/
Dostałam zaproszenie na wesele ale jednak nie mam z kim iść :(
Może tutaj znajdzie się ktoś kto by mi potowarzyszył ???

Pozdrawiam cieplutko :*

Lubisz to?
konto usunięte
Jak dla mnie to by była doskonala wymówka, by wymigać się od pójścia. (Tak było z moją studniówką). I bynajmniej nie narzekałbym na to, nie lubię po prostu tego typu rzeczy.
25 Iunie 2012
konto usunięte
tez tak myśle
25 Iunie 2012
konto usunięte
Kobieto idź sama! Baw się i szalej po co Ci jakieś niepotrzebne problemy, a tak z facetami niestety jest.. Ja chodzę sama i bawię się wybornie bo zwykle chłopacy na weselach sami zagadują do mnie;>.
25 Iunie 2012