10.05.2012
Hmm...
♥
Nie widziałam Cię już od miesiąca. I nic. Jestem może bledsza, trochę śpiąca, trochę bardziej milcząca, lecz widać można żyć bez powietrza.
♥
I czuje ze powinnam sie odezwac. Zadzwonic, napisac, cokolwiek. Ale kolejne przeplakane noce nie sa tego warte. Czemu? Bo ON nie jest mnie warty.
Lubisz to?