MIŁOSC - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

12.09.2012

MIŁOSC

 Od 6lat sam wych.syna i nie potrafie juz zaufac kobiecie na tyle aby ja pokochac jest w as tyle fałszu zakłamania o wszystko winicie tylko mezczyzn a same nie widzicie ze tez jestescie winne ze wasz zwiazek sie rozpasł J sie rozwiodłem dla dobra mego syna i dobrze zrobiłem gdyz ile mozna zyc w kłamstwie obłudzie i fałszu obecnie szukam kobiety do luznego stałego układu moze tu znajde chetna 
Lubisz to?
konto usunięte
Nie dziwie się jak tyle na świecie jest głupich i fałszywych dziewczyn :P
15 Septembrie 2012
ogolnie to nie powinno sie, ale tez z drugiej strony, skad tak wiele przykladow o tym ze kobiety winia ze my sie nie staramy ze nie robimy nic, a potem okazuje sie ze one robia az za duzo... bo staraja sie o kilku... miejsca w sercu maja na wiecej ni
14 Septembrie 2012
konto usunięte
A kto jest fałszywy i zakłamany ten jest... Najwidoczniej trafiłeś na nieodpowiednią kobietę
12 Septembrie 2012