15.08.2012
MIłość
Miłość jest wtedy kiedy kłócisz się z chłopakiem on się nie odzywa
a Ty czekasz z łzami w oczach kiedy napisze..
durnego nawet esa..
mówisz sobie w myślach..
jak bardzo go kochasz..
jak bardzo za nim tęsknisz..
łzy płyną Ci po policzku.....
A kiedy dzwoni...
mówi nigdy więcej się nie kłóćmy..
jak bardzo Cię kocha...
że nie mógł się skupić na niczym
bo jak Ci łzy mu leciały z miłości do Ciebie
a Ty czekasz z łzami w oczach kiedy napisze..
durnego nawet esa..
mówisz sobie w myślach..
jak bardzo go kochasz..
jak bardzo za nim tęsknisz..
łzy płyną Ci po policzku.....
A kiedy dzwoni...
mówi nigdy więcej się nie kłóćmy..
jak bardzo Cię kocha...
że nie mógł się skupić na niczym
bo jak Ci łzy mu leciały z miłości do Ciebie
Lubisz to?
