MIłość - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

15.08.2012

MIłość

Miłość jest wtedy kiedy kłócisz się z chłopakiem on się nie odzywa
a Ty czekasz z łzami w oczach kiedy napisze..
durnego nawet esa..
mówisz sobie w myślach..
jak bardzo go kochasz..
 jak bardzo za nim tęsknisz..
 łzy płyną Ci po policzku.....
A kiedy dzwoni...
  mówi nigdy więcej się nie kłóćmy..
 jak bardzo Cię kocha...
że nie mógł się skupić na niczym
bo jak Ci łzy mu leciały z miłości do Ciebie
Lubisz to?
konto usunięte
świtnie,też tak chced83dde1e
5 Iunie 2013
konto usunięte
i to jest miłość :)
19 August 2012
konto usunięte
:** :D super
16 August 2012