Miłość-Pogoda - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

05.08.2012

Miłość-Pogoda

Z Miłością  jest jak z pogodą
mimo że przewidują co jutro będzie
są prawie pewni tego
ale nigdy nie wiedzą co tak na prawdę się wydarzy
następnego dnia czy będzie padał deszcz czy świeciło słońce...
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Februarie 2014
nigdy nie wierze w obietnice facetów i prognozy pogody:D
8 August 2012