28.08.2012
Miłość
Wiecie co jest najgorsze W miłości
że trzeba potrafić w niej przebaczać nawet to brzmi źle :|
ale tak jest nie każdy to potrafi nie każdy umie to zrozumieć dlaczego druga osoba która mówi że Cię kocha... Rani Cię nawet jak wie że może wszystko stracić w tym Ciebie i szuka przebaczenia i zrozumienia bez wyjaśnienia DLACZEGO ?... Chociaż może najgorsze jest to jak masz tyle powodów żeby z nią zerwać a nie potrafisz bez niej żyć...
że trzeba potrafić w niej przebaczać nawet to brzmi źle :|
ale tak jest nie każdy to potrafi nie każdy umie to zrozumieć dlaczego druga osoba która mówi że Cię kocha... Rani Cię nawet jak wie że może wszystko stracić w tym Ciebie i szuka przebaczenia i zrozumienia bez wyjaśnienia DLACZEGO ?... Chociaż może najgorsze jest to jak masz tyle powodów żeby z nią zerwać a nie potrafisz bez niej żyć...

Lubisz to?