Miłość - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

28.08.2012

Miłość

Wiecie co jest najgorsze W miłości
że trzeba potrafić w niej przebaczać nawet to brzmi źle :|
ale tak jest nie każdy to potrafi nie każdy umie to zrozumieć dlaczego druga osoba która mówi że Cię kocha... Rani Cię nawet jak wie że może wszystko stracić w tym Ciebie i szuka przebaczenia i zrozumienia bez wyjaśnienia DLACZEGO ?... Chociaż może najgorsze jest to jak masz tyle powodów żeby z nią zerwać a nie potrafisz bez niej żyć...
Lubisz to?
ehh... do tego dodam dlaczego osoba bez ktorej zyc nie mozesz czesto nie docenia tego co ma , ajak juz straciw szsytko nie chce pozwolic ci o sobie zapomniec :/ a to boli
30 August 2012
konto usunięte
niestety, to są czyste realia ;/ pomimo wszystko dążymy do tego, by byś szczęśliwym. Mimo masy argumentów na NIE, znajdziemy jeden na TAK który obali je wszystkie ;/
29 August 2012
konto usunięte
yhym . . . ; |
29 August 2012