15.09.2012
Miłość
I znowu nauczyłam się czegoś nowego w związku wybaczać echhh Ciekawe tylko czy mi to na dobre wyjdzie.... bo mam dziwnie że jak kiedyś zabawiałam się uczuciami facetów.... to jak zrozumiałam co zrobiłam źle.. to Ci na których mi zależało odchodzili lub też się bawili moimi uczuciami mam nadzieje że tym razem tak nie będzie bo już jestem prawie 6 miesięcy z chłopakiem
Lubisz to?