Miłość - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

15.09.2012

Miłość

 I znowu nauczyłam się czegoś nowego w związku wybaczać echhh Ciekawe tylko czy mi to na dobre wyjdzie.... bo mam dziwnie że jak kiedyś zabawiałam się uczuciami facetów.... to jak zrozumiałam co zrobiłam źle.. to Ci na których mi zależało odchodzili lub też się bawili moimi uczuciami mam nadzieje że tym razem tak nie będzie bo już jestem prawie 6 miesięcy z chłopakiem
Lubisz to?
ja wybaczyłam zdradę ale bardzo źle na tym wyszłam...;/
19 Septembrie 2012
konto usunięte
Myślę, że ten kto nie potrafi wybaczać nie potrafi też prawdziwie kochać. Jedno wiąże się z drugim. Jeśli kochasz, to dajesz komuś szansę. Bo jesteśmy tylko ludzmi i każdy z nas popełnia błędy. Sens w tym, czy potrafimy docenić to, że tą szansę dosta
19 Septembrie 2012
konto usunięte
Nie potrafię ...
17 Septembrie 2012