07.08.2012
Miłość bez wzajemności
Mieliście coś takiego ?
Mi jest to niestety bardzo dobrze znane ...Kochać kogoś bez wzajemności .
Wiedząc , że już nie wróci , kocha inną , jest szczęśliwy .
Już wolę go nie mieć wiedząc , że jest szczęśliwy .
Bo to na jego szczęściu najbardziej mi zależy ...

Mi jest to niestety bardzo dobrze znane ...Kochać kogoś bez wzajemności .
Wiedząc , że już nie wróci , kocha inną , jest szczęśliwy .
Już wolę go nie mieć wiedząc , że jest szczęśliwy .
Bo to na jego szczęściu najbardziej mi zależy ...

Lubisz to?
