Miłość na pokaz,to nie miłość... - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

Miłość na pokaz to nie miłość! 
Związek bez uczucia,nie jest związkiem!

******************

Teraz,w tych czasach mnóstwo ludzi jest ze sobą na pokaz,by się pokazać że są lepsi bo mają kogoś, by zniwelować w sobie brak czułości ,rzeby zapomnieć o poprzedniej osobie.Jest wiele czynników że ludzie wolą miłość i związek na pokaz.
Denerwuje mnie najbardziej to,że ludzie(przeważnie młodzież) jest z daną osobą tylko dla tego że jest ładny/ładna,a w ogóle nie patrzy na to co ma w głowie.Po co komu ktoś kto jest piękny,a ma siano zamiast mózgu? Przecież to w ogóle kupy się nie trzyma,bo przecież na dłuższą mętę nie wytrzyma się z takim człowiekiem. Teraz przeważnie młodzież idzie za rozumem niż za sercem ,a przecież to nie na tym wszystko polega.

Denerwuje mnie także to że np ludzie niepełnosprawni mogą tylko pomarzyć o kimś bliskim ,tylko dlatego że są niepełnosprawni.Ja rozumiem że są obawy przed taką miłością,ale nie można odpychać człowieka tylko dlatego że nie jest w pełni zdrowy tak jak My. Teraz w tych czasach jest brak TOLERANCJI ,WRAŻLIWOŚCI i WYOBRAŹNI to gdzie ma być jeszcze w tym wszystkim prawdziwe uczucie,prawdziwa miłość i związek oparty na wszystkim co prawdziwe?
Teraz nie ma miejsca na to wszystko ,co kiedyś było dla poprzednich pokoleń wszystkim i tym najważniejszym,tym co się kiedyś kierowało.

Może jestem młodą osobą,która poruszyła dość poważne i trudne tematy ,ale uważam że trzeba o tym mówić, bo milczenie w tym wszystkim nie pomoże ,najwyrzej może jeszcze sprawę pogorszyć. Ja widzę i myślę że każdy z was też to widzi na codzień jak społeczeństwo się zachowuje wobec wszystkiego ,a w temacie ''Miłości'' nic nie wie.

Szanujmy się takim jakimi jesteśmy,
Szanujmy innych takimi jakimi są ,
Pamiętajmy i znajmy znaczenie MIŁOŚCI!

Lubisz to?
konto usunięte
Taka moda ;>.. Każdy by chciał pokazać się z kimś przystojnym, ale moim zdaniem to głupota.. Gdyż uroda z czasem przemija;). Z biegiem czasu może w końcu niektórzy zrozumieją, że nie warto spoglądać na okładkę, ale na wnętrze danej osoby ;>. Pozdro;*
25 Iunie 2012
konto usunięte
Ja sie nie zgadzam. Ludzie niepełnosprawni tez mogą znależć miłość. Może faktycznie nie wszyscy ale wiekszosc . Przekonalam sie o tym sama ;)
24 Iunie 2012
konto usunięte
Życie to szansa którą musimy jak najlepiej wykorzystać, każdego z nas czeka kiedyś ta prawdziwa milość
17 Iunie 2012