12.09.2012
Misia2793
hej
ja tylko na sekudne;p
jak tam u was??
jak tydzień??
u mnie spoko tylko bez faceta;//
ale to nic może trzeba czasu...
teraz tylko dostaje głupie wiadomości ale .....
przemilcze to;DD
POZDRO DLA WSZYSTKICH;**
MIŁEGO;PP
ja tylko na sekudne;p
jak tam u was??
jak tydzień??
u mnie spoko tylko bez faceta;//
ale to nic może trzeba czasu...
teraz tylko dostaje głupie wiadomości ale .....
przemilcze to;DD
POZDRO DLA WSZYSTKICH;**
MIŁEGO;PP
Lubisz to?