Misia2793 - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

12.09.2012

Misia2793

 hej 
ja tylko na sekudne;p

jak tam u was??
jak tydzień??


u mnie spoko tylko bez faceta;//
ale to nic może trzeba czasu...

teraz tylko dostaje głupie wiadomości ale .....
przemilcze to;DD



POZDRO DLA WSZYSTKICH;**

MIŁEGO;PP
Lubisz to?
konto usunięte
A ja sobie choruję... samotnie hah..:(
15 Septembrie 2012
konto usunięte
Okej ;)
15 Septembrie 2012
konto usunięte
ojjjjej Ryba bedzie dobrze, nie ma co sie smucic:) Mezczyzn jest w uuuj:P :) U mnie dobrze, mamm przeprowadzke do Bialewgostoku:) ide na kursy ;p pozdramiam wszystkich cieplutko:)
14 Septembrie 2012