Misia2793 - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

03.10.2012

Misia2793

 Hejcia wszystkim:)))


Jak tam mija dzień??
Jak humorki??



Ja nadal samotna:) ale jz sie tym nie przejmuję
Bedzie co ma być 
trzeba nadal zyc;))
No i tak to jest ze milość sama wybiera:)))


Lubisz to?
konto usunięte
Ja długo rozpaczałam, nie chciałam być sama. A jak spróbowałam być z kimś , to stwierdziłam , że to bez sensu. Związek nie jest dla mnie. Wole być sama , robić co chce. Bycie singlem jest zajebiste.
4 Octombrie 2012