Mmmmuuuaaahhh ! ; ** - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

 Na zewnątrz dziewczyna zła, wredna, chamska , nie dająca się kochać, a w środku miała serduszko z lukru, tylko ze strachu przed odrzuceniem otoczyła je drutem kolczastym aby nikt więcej jej nie zranił.


Życie jest piękne - powiedziała i skoczyła z jedenastego piętra .



kiedy ktoś odchodzi to nie po to, abyśmy za nim szli.



Mam nieczyste sumienie i bilet pewny do piekła bram.


I nagle napis ' palenie zabija', okazał się kuszącą propozycją...



fucking everything i do przodu



Pare głupich słów, potrafiło zmienić tak wiele ...



- Z naszej miłości nic już nie ma.
- Prócz moich sinych oczu, bladych policzków,
codziennych spazmów serca na Twój widok i
mokrej poduszki... To masz rację, nic już nie ma.






Nigdy więcej, nie pozwolę, odejść Ci
Takiej prawdziwej miłości jak Ty, nie dał mi nikt. ! < 3






Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Februarie 2014
konto usunięte
fucking everything i do przodu xD
3 August 2012
konto usunięte
Nigdy więcej, nie pozwolę, odejść Ci Takiej prawdziwej miłości jak Ty, nie dał mi nikt. ! < 3
3 August 2012