12.09.2012
Myślała szmata , że jest jedwabiem... ;/
Chcesz mnie poznać ? Śmiało . Stawiaj flachę i siadaj . Nie pijesz ? To rozkminisz mnie po wersach .
Jestem kobietą , słucham co do mnie mówisz , ale słyszę tylko to co chcę
Gdyby on wiedział jak się stoczyłam . Wróciłby . Może z litości , z żalu . Ale wróciłby . na pewno …
Chroń moje serce , aby czuło się bezpieczne <3 .
Mężczyzna powinien wiedzieć , kiedy zamknąć kobiecie usta pocałunkiem
teoretycznie – chuj mnie to obchodzi .
praktycznie – cały czas o tym myślę .
Nic tak nie zabija człowieka jak tęsknota .
A jak Ci powiem spierdalaj, bo się zdenerwuje, to nie spierdolisz ?
Nigdy nie daj sobie wmówić , że nie warto .
W naturze człowieka leży rozsądne myślenie i nielogiczne działanie .
Prędzej , czy później to wszystko wróci . To , co tak nagle wypadło nam z rąk .
- Kocham Cię .
- Nie , proszę . Nie rzucaj na mnie takiej klątwy .
Związki na odległość , mogą dać sercu to , czego nie da codzienna bliskość
Nie potrzebuję w moim życiu kogoś , kto nie chce w nim być
Fajnie jest mieć ludzi , którym można powiedzieć wszystko , z którymi można robić rzeczy niemożliwe <3
Przedstawiasz się po imieniu , a zwykła z Ciebie suka
a teraz cierpię i płacę za swoją miłość .
uwielbiam spontany . Spontany są najlepsze <3
Zawsze plątałeś się w słowach , gdy nawijałeś się temat odnośnie wierności .
- Twoje oczy zgasły .
- Za to Twoje nabrały blasku .
Kocham widywać Twoje zazdrosne spojrzenie , gdy przytulam swojego przyjaciele na Twoich oczach .
- co pozostaje kłopotom ?
- środkowy palec .
Chłopak który nie szanuje kobiet nie wyszedł jeszcze z piaskownicy !
<<<Pozdrawiam cieplutko i uciekam spać (rano szkoła) ojj masakraaa :( >>>
...' Kolorowych;*;))!...'
Jestem kobietą , słucham co do mnie mówisz , ale słyszę tylko to co chcę
Gdyby on wiedział jak się stoczyłam . Wróciłby . Może z litości , z żalu . Ale wróciłby . na pewno …
Chroń moje serce , aby czuło się bezpieczne <3 .
Mężczyzna powinien wiedzieć , kiedy zamknąć kobiecie usta pocałunkiem
teoretycznie – chuj mnie to obchodzi .
praktycznie – cały czas o tym myślę .
Nic tak nie zabija człowieka jak tęsknota .
A jak Ci powiem spierdalaj, bo się zdenerwuje, to nie spierdolisz ?
Nigdy nie daj sobie wmówić , że nie warto .
W naturze człowieka leży rozsądne myślenie i nielogiczne działanie .
Prędzej , czy później to wszystko wróci . To , co tak nagle wypadło nam z rąk .
- Kocham Cię .
- Nie , proszę . Nie rzucaj na mnie takiej klątwy .
Związki na odległość , mogą dać sercu to , czego nie da codzienna bliskość
Nie potrzebuję w moim życiu kogoś , kto nie chce w nim być
Fajnie jest mieć ludzi , którym można powiedzieć wszystko , z którymi można robić rzeczy niemożliwe <3
Przedstawiasz się po imieniu , a zwykła z Ciebie suka
a teraz cierpię i płacę za swoją miłość .
uwielbiam spontany . Spontany są najlepsze <3
Zawsze plątałeś się w słowach , gdy nawijałeś się temat odnośnie wierności .
- Twoje oczy zgasły .
- Za to Twoje nabrały blasku .
Kocham widywać Twoje zazdrosne spojrzenie , gdy przytulam swojego przyjaciele na Twoich oczach .
- co pozostaje kłopotom ?
- środkowy palec .
Chłopak który nie szanuje kobiet nie wyszedł jeszcze z piaskownicy !
<<<Pozdrawiam cieplutko i uciekam spać (rano szkoła) ojj masakraaa :( >>>
...' Kolorowych;*;))!...'
Lubisz to?