NO cześć. - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

12.09.2012

NO cześć.

 Nie ma idealnego związku . Wszystko z czasem się pieprzy , jednak ludzie mogą temu zaradzić , jeżeli tylko chcą. Mało jest osób , którym zależy na prawdziwym i szczerym związku. Jeżeli coś się psuje , zawsze ale to zawsze jedna strona już sobie odpuszcza . Nie myśli , że właśnie o miłość trzeba walczyć- sądzi , że jednak to nie to . Blef , dlaczego ? Miłość to takie samo uczucie jak przyjaźń. Czy w przyjaźni zawsze jest kolorowo ? - Nie. Czasami są kłótnie , intrygi . Ale i jest wyjaśnienie i wybaczenie . Czy tak nie powinno być między ludźmi , którzy planują swoją przyszłość razem ? Wiek się nie liczy.. To nie prawda , że im starszy człowiek tym trwalszy, dojrzalszy . Kłamstwo ! Tu trzeba wziąć pod uwagę to jak ktoś sobie radzu w życiu , co przeszedł , kiedy zaczął podejmować sam decyzje i ponosił konsekwencje każdej podjętej decyzji , czy to złej czy dobrej. Właśnie usamodzielnienie nasz kształci . Więc nie bójmy się kochać , nie bójmy się zaufać , nie bójmy się wierzyć . Walczmy , bo nic do nas samo nie przyjdzie. 
Lubisz to?
konto usunięte
Zgadzam się z tym :D
15 Septembrie 2012
konto usunięte
dokladnie
14 Septembrie 2012
piekne slowa
12 Septembrie 2012