Odbicie ;p - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

20.06.2012

Odbicie ;p



Nowy Kolorek > ?
Jak się podoba >?


No dawno jakoś mnie tutaj nie było :)
Jak tam u was , Opowiadać :p


Smile :D

Pozdro ! ;D

Lubisz to?
konto usunięte
Oczy brązowe? nie może zielone :P włosy brązowe:P Kurde! ty jesteś cała brązowa! :D
25 Iunie 2012
konto usunięte
jak mamyy zobaczyc jaki to kolor?:P
22 Iunie 2012
konto usunięte
tia, nowy kolorek, bo w sepii? ;]
20 Iunie 2012