Opisyyy:D - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

10.07.2012

Opisyyy:D

Kocham cię za to kim jes­teś dla mnie, niena­widzę za to kim jes­t..

Zaufaj jeśli możesz ufać........
Po­kochaj jeśli ty­le siły masz.....uza­leżniony od Ciebie..... eś dla innych.

Nie zakładaj, że nikt nig­dy mnie nie do­ceni, jeśli ty mnie nie doceniasz.

Żyje­my w dziw­nych czasach:
na co dzień na­biera­my wo­dy w usta,
by trzeźwe myśli wy­powiadać pi­jany­mi ustami.

Skłamię jeśli po­wiem, że in­ne mi się nie po­dobają, ale zaw­sze gdy To­bie mówię "Kocham Cię" to tyl­ko szczerze. Pamiętaj!

Gdy­by cały świat za­mil­knął i zwrócił swo­je oczy na ciebie, by zo­baczyć co osiągnąłeś. Miałbyś się czym pochwalić?
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Februarie 2014