10.07.2012
Opisyyy:D
Kocham cię za to kim jesteś dla mnie, nienawidzę za to kim jest..
Zaufaj jeśli możesz ufać........
Pokochaj jeśli tyle siły masz.....uzależniony od Ciebie..... eś dla innych.
Nie zakładaj, że nikt nigdy mnie nie doceni, jeśli ty mnie nie doceniasz.
Żyjemy w dziwnych czasach:
na co dzień nabieramy wody w usta,
by trzeźwe myśli wypowiadać pijanymi ustami.
Skłamię jeśli powiem, że inne mi się nie podobają, ale zawsze gdy Tobie mówię "Kocham Cię" to tylko szczerze. Pamiętaj!
Gdyby cały świat zamilknął i zwrócił swoje oczy na ciebie, by zobaczyć co osiągnąłeś. Miałbyś się czym pochwalić?
Zaufaj jeśli możesz ufać........
Pokochaj jeśli tyle siły masz.....uzależniony od Ciebie..... eś dla innych.
Nie zakładaj, że nikt nigdy mnie nie doceni, jeśli ty mnie nie doceniasz.
Żyjemy w dziwnych czasach:
na co dzień nabieramy wody w usta,
by trzeźwe myśli wypowiadać pijanymi ustami.
Skłamię jeśli powiem, że inne mi się nie podobają, ale zawsze gdy Tobie mówię "Kocham Cię" to tylko szczerze. Pamiętaj!
Gdyby cały świat zamilknął i zwrócił swoje oczy na ciebie, by zobaczyć co osiągnąłeś. Miałbyś się czym pochwalić?
Lubisz to?
