04.07.2012
Poszukiwań ciąg dalszy:)
Po przeżyciach zwiazanych rozpadkiem zwiazku postanwiłem spróbować troszke inaczej mianowicie w ten sposób jestem ciekaw jaki rezultat mi to przyniesie a wiec drogie panie zostawiam wam pole do popisu jestem otwartym i odważnym człowiekiem jeżeli spodobam się którejś z was chetnie nawiązę znajomość na dłuższy okres czasu a nawet na stałe przy sprzyjajacych warunkach a wiec zapraszm do poznania mojej osoby:)
Lubisz to?