Poszukiwań ciąg dalszy:) - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

 Po przeżyciach zwiazanych rozpadkiem zwiazku postanwiłem spróbować troszke inaczej mianowicie w ten sposób jestem ciekaw jaki rezultat mi to przyniesie a wiec drogie panie zostawiam wam pole do popisu jestem otwartym i odważnym człowiekiem jeżeli spodobam się którejś z was chetnie nawiązę znajomość na dłuższy okres czasu a nawet na stałe przy sprzyjajacych warunkach a wiec zapraszm do poznania mojej osoby:)
Lubisz to?
Gdyby w życiu tak wszystko łatwo przychodziło to życie by szybko się znudziło. Też mi się nie może poukładać w sprawach sercowych ale wiem jedno-nie warto się poddawać na jednej porażce(lub kolejnej-różnie bywa)!.Pozdrawiam:)
4 Iulie 2012