Problem , Przyjaźń , Miłość .. !? - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

Pochodzę z Polski ale mieszkam w Niemczech .. od niedawna .
Jestem zauroczona ..a moze zakochana .. w Moim Przyjacielu .
Najlepszym Przyjacielu .
Piszemy ze soba codziennie . Daje mu rózne znaki i wgl ale on tego nie widzi . Mam problem .. Nie wiem czy powinnam Bardziej to pokazywac czy moze to przecierpiec .. nie chce zniszczyc Tej przyjazni ale chciała bym byc kimś wiecej .
Nie wiem Co mam robic .. Chyba Go naprawde kocham .. Tak mi sie wydaje .. Co chwile o nim mysle . Nawet jak ogladam ciekawy film w jakims momencie sie jakby '' budze '' kompletnie nie wiedzac o co chodzi w filmie za to mając Jego w głowie . Potraficie mi jakos pomuc ?
Wydaje mi sie ze on tez moze czuć cos wiecej ale moze sie myle moze tak sie zachowuje prawdziwy przyjaciel ..
wygłupia sie .. komplementuje mnie .. czeeesto . .
Zawsze kładę sie spać z uśmiechem na twarzy bo własnie z Nim pisałam.
A potem nie potrafie zasnac bo myśle o nim o tym jak przyjade ..
Bo jest własnie ten problem że ja mieszkam w Niemczech a on w Polsce ..
Z tego powodu też moze nie chciec ze mna być ..
Kompletnie Nie wim co mam robic .. Moze pocierpiec i zostawic tak jak jest .
Albo sprobowac zaryzykowac, postawic nasza przyjazn na włosku ..
Poradzcie Błagam .. :*
                                      Czekam Na odpowiedzi .
Lubisz to?
Tak niekiedy ma plusy .. ale wckoncu zaszkodzi .. ale przynajmniej nie będe żałowała ze nie sprobowałam :)
6 Iulie 2012
no skoro przyjezdzasz do polski to zaryzykuj. moze wam sie uda. a odleglosc ma czasem swoje plusy wiesz mi. tesknota jest bolesna ale jak sie juz spotkasz z ta ukochana osoba to nie bedziecie miec czasu na klotnie. on moze tez bedzie jezdzil do ciebi
5 Iulie 2012
Tak chyba macie racje .. Jak Pojawie sie w Polsce teraz w sierpniu to zaryzykuje .. Moze dam rade mu to powiedziec Moze sie Uda :* Dziekuje
5 Iulie 2012