11.05.2012
Robocki ; *
Hej .. wydaje mi sie że jakaś Nowa tu chyba jestem : )
Nie wiem na jakiej zasadzie tutaj to działa ale na innych grupach to trza sie Opisac
Wiec mam na Imię Kaśka Lat 17 ; )
Interesuje sie : MUZYKĄ , GRĄ NA GITARZE , PISANIE WŁASNYCH TEKSTÓW PIOSENEK
Moim Hobby jest : Śpiewanie ; **
Ucze sie w LO -Psychologiczno -Pedagogicznym ; ))
I to chyba wszystko o mnie ; ))
Pozdrawiam :**
<3
Nie wiem na jakiej zasadzie tutaj to działa ale na innych grupach to trza sie Opisac
Wiec mam na Imię Kaśka Lat 17 ; )
Interesuje sie : MUZYKĄ , GRĄ NA GITARZE , PISANIE WŁASNYCH TEKSTÓW PIOSENEK
Moim Hobby jest : Śpiewanie ; **
Ucze sie w LO -Psychologiczno -Pedagogicznym ; ))
I to chyba wszystko o mnie ; ))
Pozdrawiam :**
<3
Lubisz to?