21.08.2012
Rozmyślenie. :)
Ja myślę, że chyba jednak lepiej jest nie kochać nikogo.. Bo brak tych rozczarować i tego wszystkiego. Single mają łatwiej w życiu, ale wiadomo, że czasem brakuje kogoś kto przytuli. :(
Lubisz to?