Rozmyślenie. :) - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

21.08.2012

Rozmyślenie. :)

Ja myślę, że chyba jednak lepiej jest nie kochać nikogo.. Bo brak tych rozczarować i tego wszystkiego. Single mają łatwiej w życiu, ale wiadomo, że czasem brakuje kogoś kto przytuli. :(

Lubisz to?
konto usunięte
niby łatwiej, ale z czasem brak jest drugiej osoby, bliskości, czułości...
21 August 2012