Samotni - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

10.09.2008

Samotni

Tak to bywa że ludzię są sami ale są rzeczy dla których warto żyć ja znalazłem muzyke i to jest moim życiem. dla mnie jeszcze nikogo nie ma:(( niestety nikt mnie nie chce ale nic nie zrobie . Pozdro
Lubisz to?
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
25 Octombrie 2008
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
26 Septembrie 2008
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
12 Septembrie 2008