Samotnosc - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

02.09.2012

Samotnosc

Samotność boli, ja już tak nie chcę... chcę żyć dla kogoś i być z nim szczęśliwa...
Lubisz to?
konto usunięte
Ja też jestem sama i jakoś funkcjonuje, choć czasem chce się do kogoś przytulić to fakt :
8 Septembrie 2012
konto usunięte
Każdy w końcu znajdzie tą swoją drugą połówkę
6 Septembrie 2012
Każdy samotny by tak chciał
5 Septembrie 2012