05.08.2012
Samotność, Wsparcię i Miłość
Jesteśmy samotni, rozumiem jak to boli. My jesteśmy samotni czujemy się podle nie ma miłości.
Ja podziwiam ludzi chorych na Raka bądż Białaczke. Jest mi ich cholernie szkoda a jednak oni się nie poddają
choć nie mają drugiej połóki, cieszą sie życiem takim jakim mają i takim jakim im pozostał. Uwieżcie, wiem coMówię.
Nie poddawajcie się i idżcie Dalej.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lubisz to?
