07.09.2012
Sesja ślubna Dawida i Ani
Witam, ostatnio miałem okazję się wykazać po roku przerwy w sesji ślubnej mojej kuzynki Ani
która wyszła za mąż 31.08.2012, specjalnie na tą sesje pożyczyłem aparat żeby jakoś pomóc
upamiętnić te wspaniałe wydarzenie, sesja odbyła się w Cichowie gdzie nagrano fragment "Pana Tadeusza"
Chciałbym poznać waszą opinie na ten temat, oraz zaprosić was do obejrzenia mojej strony oraz polubienia mojego funpage na facebooku.
www.dolnyfoto.pl
www.facebook.com/Mateusz.Gorny.Photography
(coś hiperłącza nie działają poprawnie, wiec skopiujcie link i wklejcie do przeglądarki.)

/>


















Pozdrawiam.
która wyszła za mąż 31.08.2012, specjalnie na tą sesje pożyczyłem aparat żeby jakoś pomóc
upamiętnić te wspaniałe wydarzenie, sesja odbyła się w Cichowie gdzie nagrano fragment "Pana Tadeusza"
Chciałbym poznać waszą opinie na ten temat, oraz zaprosić was do obejrzenia mojej strony oraz polubienia mojego funpage na facebooku.
www.dolnyfoto.pl
www.facebook.com/Mateusz.Gorny.Photography
(coś hiperłącza nie działają poprawnie, wiec skopiujcie link i wklejcie do przeglądarki.)

/>



















Pozdrawiam.
Lubisz to?