Sesja ślubna Dawida i Ani - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

Witam, ostatnio miałem okazję się wykazać po roku przerwy w sesji ślubnej mojej kuzynki Ani
która wyszła za mąż 31.08.2012, specjalnie na tą sesje pożyczyłem aparat żeby jakoś pomóc
upamiętnić te wspaniałe wydarzenie, sesja odbyła się w Cichowie gdzie nagrano fragment "Pana Tadeusza"
Chciałbym poznać waszą opinie na ten temat, oraz zaprosić was do obejrzenia mojej strony oraz polubienia mojego funpage na facebooku.


www.dolnyfoto.pl

www.facebook.com/Mateusz.Gorny.Photography


(coś hiperłącza nie działają poprawnie, wiec skopiujcie link i wklejcie do przeglądarki.)



/>








































Pozdrawiam.
Lubisz to?
konto usunięte
Może kiedyś do Ciebie napisze w sprawie takiej sesji hehe:) Kto wie:]
9 Septembrie 2012
konto usunięte
Zdjęcia są świetne :)
9 Septembrie 2012
konto usunięte
Ładniutko ;)
9 Septembrie 2012