Siema - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

17.07.2012

Siema

Siema jak tam milosc w wakacje ?? pojawil sie ktos ciekawy ??:)
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Februarie 2014
konto usunięte
Lepiej poczekać dłużej na kogoś odpowiedniego niż marnować czas na jakiegoś dupka.;)
23 Iulie 2012
Oj tam oj ta, jeszcze się wakacje nie skończyły...a nuż się ktoś znajdzie-mam taką nadzieje i wam również powodzenia życzę:)
19 Iulie 2012