Siema. ;] - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

29.07.2012

Siema. ;]

Siema co u was? nie napisze że poszukuję kogoś bo to jasne po top tu jestem ale muszę wam powiedzieć że poznałam dość fajną osobę jest o 2 lata starsza więc nie jest zle mieszka tylko 80 km ode mnie;p i chyba jutro się zobaczymy myślicie że warto się wciągać? :) A szukać szukam prawdziwej miłośći jakcyś chętni? Tylko szczecin :) . ;*.
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Februarie 2014
konto usunięte
warto próbować d83dde0a
30 Iulie 2012
konto usunięte
d83dde0a warto próbować
30 Iulie 2012