Siema wszystkim;DD - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

09.09.2012

Siema wszystkim;DD

 Hejcia wróciłam juz do was:D

Zuza jestem;))
Nadal jestem sama, 


Ostanio jak byłam  we Wrocławiu
napisał do mnie mój były, zdziwiło mnie to trochę...
Napisła mi że chce mieć nadal ze mna kontakt a ja juz samam nie wiem czy warto ehe...

Hmm co o tym sądzicie nie wime co zrobić, nie wiem czy warto mu zaufać jeszcze raz
fakt ze to tylko pisanie ale ja nadal cos do niego czuję


ok 
postaram sie wi miare możliwości być aktywna



DOBRANOC;****
Lubisz to?
konto usunięte
Z tobą mogę bez ciebie nie chcę ! ; *
15 Septembrie 2012
konto usunięte
Nie warto utrzymywac konkatkow jesli nadal cos czujesz
13 Septembrie 2012
jesli zdradził to zawsze bedzie zdradzac nie warto łudzic sie ze tym razem bedzie ok pozdrawia sam rodzic
11 Septembrie 2012