Siemanko - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

30.07.2012

Siemanko

Siemka wszyskim ;) Jak tam zadowoleni z tegorocznych wakacji ? Moze ma ochote popisac dziewczyna z Ślaska ; ) ? Np Sosnowiec i okolice ;)

Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Februarie 2014
konto usunięte
u mnie pół na pół :D:D
1 August 2012
A u mnie bardzo dobrze ;) ja jestem zadowolony :D
31 Iulie 2012