30.07.2012
Siemanko
Siemka wszyskim ;) Jak tam zadowoleni z tegorocznych wakacji ? Moze ma ochote popisac dziewczyna z Ślaska ; ) ? Np Sosnowiec i okolice ;)
Lubisz to?
Siemka wszyskim ;) Jak tam zadowoleni z tegorocznych wakacji ? Moze ma ochote popisac dziewczyna z Ślaska ; ) ? Np Sosnowiec i okolice ;)
