Siemanko :) - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

02.11.2008

Siemanko :)

Gdzie jest groszek?
On zielony, pełny, jędrny brzuszek ma!
Gdzie jest groszek?
Sałatkę zrobic czas!
O, jestem już!
Kobiety niestety,
Uwielbiają mnie!
Kukurydzę
Tu widzę,
No nie rozdwoję się!
Zostanę chyba z nią...
Chociaż wokół inne są!
Jestem groszek!
Potrzebuję więcej, więcej, więcej Was!
Ja was proszę!
Sałatkę zrobic czas!!!
Bonduelle!!!

Lubisz to?
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
17 Noiembrie 2008
konto usunięte
humor od razu każdemu się poprawi hehe ;p
6 Noiembrie 2008
konto usunięte
Piosenka typowa na poprawę humoru, cool!!
5 Noiembrie 2008