Takie tam ;)) - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

19.06.2012

Takie tam ;))

Lubię dni, gdy za oknem jest brzydka pogoda, a ja siedzę z kubkiem gorącej czekolady, nie odbieram telefonów, nie ruszam się z pokoju. Po prostu nie istnieję. Lubię czasem nie istnieć, tak na jeden dzien .
Lubisz to?
konto usunięte
Szczególnie jak jest mi smutno
22 Iunie 2012
konto usunięte
Oj tak ;)
19 Iunie 2012
konto usunięte
też tak czasem lubie , zapomnieć o całym świecie :)
19 Iunie 2012