Takiee Taamm ; D - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

28.07.2012

Takiee Taamm ; D

 No to może troszke wierszykóów , opisików i takich tam różnych x d 



 
-i co mam ci napisać ? . że tak bardzo tęsknie ? .
że analizuję wszystkie wspólne chwile ? .
że tak bardzo tęsknie za czasami , kiedy udawałam obrażoną , a ty bez słowa przytulałeś mnie najmocniej jak umiałeś
i czekałeś , aż mi przejdzie ? .
że wciąż powtarzam sobie w głowie nasze ostatnie zdania ? . że żałuję tego , co się stało ? .
że .. że cię kocham ?


 
Chciałabym żebyś przeze mnie nie mógł spać i jeść,
tak jak ja przez Ciebie.
Żeby wszystko straciło dla Ciebie pierdolony sens.





Nawet gdybym chciała zaufać Ci
kolejny raz to do cholery nie potrafię , i co .?
z perspektywy czasu widzisz
jak bardzo potrafiłeś mnie zranić.?
`Skoro tobie brak, to niech też braknie mu?
Brak mi słów na takie podejście -zawiść, zazdrość,
zamiast starać się mieć więcej,
tylko myślisz żeby inni mieli mniej..


Były to jedynie słowa, zbitki głosek lub liter, ale raniły jak sztylety .



, -Oczywiście zawsze będę Cię kochał...

w pewien sposób.

Ale tamtego feralnego wieczoru uzmysłowiłem sobie,

że czas na zmianę dekoracji.






, Jeśli czegoś byłam pewna,

to tego, że ukochana osoba potrafi złamać serce.

Moje już złamano, rozbito na tysiące kawałeczków.

Nie chciałam przechodzić tego po raz drugi.!


 
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Februarie 2014