Ten jego uśmiech.. - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

to twoja odpowiedź na wszystko? iść się najebać i zapomnieć ?




Ty pewnie nie przejmujesz się tym co było, nie wspominasz, a ja.? Ja żyję tymi wspomnieniami. Nie potrafię inaczej. Nie potrafię o Tobie nie myśleć.



,,Piję wino, palę skręty z kolegami.
Wpadnij kiedyś poniszczyć się z nami"



Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Februarie 2014