Tęsknota..! - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

31.08.2012

Tęsknota..!

 

Tęsknota wyzwala w nas wszystkie dobre uczucia i pozwala wierzyć,
że nadejdzie kiedyś lepszy czas. 
Może? można będzie odnaleźć miłość, było by pięknie.
Świetnie zrobiony film, można oglądać i słuchać bez końca.

Mam nadzieje, że i mnie spotka jeszcze w życiu coś dobrego, może odnajdę miłość...
Lubisz to?
dziubek do gory :) bedzie dobrze, bo musi, wszystko zawsze dazy do rownowagi :) jesli teraz bylo zle to w koncu musi przyjscc dobrze :)
4 Septembrie 2012
konto usunięte
odnajdziesz
2 Septembrie 2012
konto usunięte
Na pewno spotkasz tego jedynego :)
31 August 2012